Vainglory: Arena bitwy otwiera się dla graczy w Europie

07.11.2014 o godzinie 13:03 napisane przez Agnieszka Hornstein w NewsyGry na smartfonyMOBA

Wydawca już od dłuższego czasu zapowiadał premierę swojej darmowej, mobilnej gry MOBA Vainglory. Teraz już wiemy, że kurtyna opadnie dokładnie 13 listopada 2014.

MOBA to nic innego jak arena do bitwy udostępniona graczom online w trybie multiplayer i to zdaje się dawać pewien przedsmak tego, co czeka was po ściągnięciu aplikacji Vainglory na wasze iPhony czy iPady. W grze chodzi o walki pomiędzy dwoma drużynami, z których każda dąży do zniszczenia kryształu znajdującego się na terytorium przeciwnika. Sama mechanika rozgrywki nie jest skomplikowana i wystarczy raz zapoznać się z jej zasadami żeby przystąpić do świadomych i konsekwentnych prób zdominowania a następnie pokonania drużyny przeciwnika.

Zabawa nie polega jednak tylko na opracowywaniu taktyk wytrwałego siekania. Istotnym elementem Vainglory jest również rozwój postaci, a także odkrywanie i wykorzystywanie w celach strategicznych infrastruktury otaczającego was świata.
Ze względu na wymogi techniczne produkcji dostarczonej przez Super Evil Mega Corp, na arenie będą mogli pojawić się niestety tylko gracze korzystający z iPhone’a 5s i modeli nowszych oraz z iPada 2 i modeli nowszych.

Źródło: Oficjalna strona gry
Graj teraz w Vainglory
Gry na smartfony, MOBA, Fantasy
Vainglory ZdjęciaVainglory Zdjęcia
Graj teraz za darmo
Typ:
Gry na smartfony
12latPolecamy:
od 12 lat
pokaż wszystkieTop gry online
Vainglory Tags
  • vainglory
  • gry mobilne
  • gra karciana
  • gry na przeglądarkę